KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388225
nr 1738 8225
Porträtt av Peter Ridderstad. Kopia, Ej signerad. Olja på duk, 80x64 cm, yttermått inklusive ram: 85x69 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
6.800 kr
måndag 10 november 2025
kl 20:38:18
3.000 kr
4.400 kr
4.600 kr (Budbetjänt)
5.400 kr
5.600 kr (Budbetjänt)
6.600 kr